BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10471220
nr 1047 1220
Golvlampa
1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:49:23
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr